Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

XML Bayilik Hakkında

XML Bayilik Başvuru Şartları

Genel Şartlar:  

  

E-bayi kar marjı  %40 ile %100 arasında değişmektedir.

 

Web sitenizden XML ile ürün Çekimi için yazılım ve kodlama tarafınıza aittir. 

 

Siparişlerinizin gönderim süresi, ürünlerin kargo adresine göre 1 ila max 3 iş günü içinde teslim olarak değişmektedir.

  

Süreç:

 

XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.

 

XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra, gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır. 

 

Sözleşme ve XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 1 iş günü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.

Yaşanabilecek teknik aksaklık / uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları Ayakland’in sorumluluğunda değildir. 

 

XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.

Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, http://www.ayakland.com? üzerinden  giriş yaparak %40 ile %100 kar marjı ile satın alabilirsiniz. Size gelen siparişi sitemiz üzerinden satın aldıktan sonra sipariş bizim tarafımızdan paketlenerek müşteriye gönderilecektir.

 

http://www.ayakland.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra bayi grubuna alındığınızda toptan fiyatları görebileceksiniz. Size verilen xml’deki toptan fiyatlara istediğiniz kar marjlarını koyarak satışa sunabilirsiniz.

 

Danışmak istediğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size  yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. ([email protected])

 

Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi ve Cumartesi 09.00 – 19.00 ‘dur.

Başvuru Formu

Bayilik Talebiniz

Ad Soyad

Telefon

Mail Adresiniz

Firma Adı

Websitesi

Vergi Dairesi

Vergi No

Tc No

İp Adresiniz

Mesaj

Adres